Altın (Gold) Full HD Türkçe İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 1,454 Görüntülenme

Altın (Gold) Full HD Türkçe İzle

Altın, Stephen Gaghan'ın yönettiği, 10:04 To Yewtree adlı kitaptan uyarlanan 2016 Amerikan suç drama filmidir. Filmde Matthew McConaughey, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll ve David Oyelowo rol alıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde 24 Mart 2017'de Warner Bros. Pictures tarafından piyasaya sürüldü.

Film, içeriden öğrenenlerin ticareti nedeniyle tutuklanan ve beş yıl hapis cezasına çarptırılan emtia tüccarı Jeff Bebe'nin (McConaughey) hikayesini anlatıyor. Hapsedilmesi sırasında Alcatraz Adası Federal Hapishanesine gönderilir; karısı Joanna (Dallas Howard) ve çocukları Loretta (Mackenzie Davis) ve Zachary (Colin Farrell), teslim olmayı reddedince onu orada takip ederler.

Adada geçen birkaç aydan sonra Bebe, cinayetten hüküm giyen mahkûm Rene Martinez (Stoll) ile arkadaş olur; ayrıca psikiyatrist Dr. Pompidou (Oyelowo) ile ilişkiye girer. Bebe iyi hali yüzünden erken serbest bırakıldığında, Pompidou'yu adadan kaçmak için silah zoruyla rehin alır - ama ancak onlar ailesini yaklaşan bir araba kazasından kurtarmasına yardım ettikten sonra.

Kolombiya'daki uyuşturucu ticaretinin hikayesi, Augusto Montoya adında genç bir adamın bakış açısıyla anlatılıyor. Ailesi nesillerdir uyuşturucu ticaretiyle uğraşan genç bir komidir.

Augusto geleceği için hırs ve hayallerle doludur, ancak kendini çabucak ailesinin işini nasıl idare edeceği konusunda bazı zor kararlar vermesi gereken bir konumda bulur.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Gold

  Yayın Tarihi:

  27 Ocak 2017

  Senaryo:

  Patrick Massett, John Zinman

  Ödüller:

  1 ödül & 5 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?