Creed 3: Efsane Devam Ediyor izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (13)
7.4 IMDB Puanı 12 Yorum 55,318 Görüntülenme

Creed 3: Efsane Devam Ediyor izle

Sylvester Stallone'un yaratıcısı olduğu Rocky serisi, sinema tarihinin en sevilen ve en ikonik filmlerinden biridir. Bu serinin yan ürünü olan Creed serisi, Rocky Balboa'nın öğrencisi Adonis Creed'in hikayesini anlatmaktadır. Serinin üçüncü filmi olan Creed 3: Efsane Devam Ediyor, 2022 yılında vizyona girecek.
Creed 3: Efsane Devam Ediyor, Adonis Creed'in hayatındaki yeni bir dönemi ele alıyor. Filmde, Adonis Creed'in hayatında önemli bir yere sahip olan Rocky Balboa, ona yardım etmek için geri dönüyor. Ancak, bu sefer Adonis Creed'in karşısına çıkacak olan rakip, Rocky Balboa'nın bile üstesinden gelemediği bir boksör olacak.

Creed 3: Efsane Devam Ediyor, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi, boksu sadece bir spor olarak ele almıyor. Film, aynı zamanda aile, sevgi, kayıp ve yeniden keşfetme gibi önemli konuları da işliyor. Adonis Creed'in hayatındaki değişimler, onun ailesi ve sevdikleriyle ilişkileri üzerinde de etkili oluyor.
Filmin yönetmen koltuğunda, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Steven Caple Jr. oturuyor. Filmin senaryosunu ise Zach Baylin yazdı. Michael B. Jordan, Tessa Thompson ve Sylvester Stallone gibi oyuncuların yanı sıra, Jonathan Majors ve Phylicia Rashad da filmin kadrosunda yer alıyor. Creed 3: Efsane Devam Ediyor, Rocky ve Creed serilerinin hayranları için oldukça heyecan verici bir film olacak. Film, boksu sevenlerin yanı sıra, aile ve sevgi gibi önemli konulara da değiniyor. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi, bu filmde de müzikler oldukça önemli bir yer tutuyor. Filmin müzikleri, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi, Ludwig Göransson tarafından bestelendi. Creed 3: Efsane Devam Ediyor, 2022 yılında vizyona girecek. Bu film, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi, boksu sevenlerin ve Rocky hayranlarının kaçırmaması gereken bir yapım olacak. Adonis Creed'in hayatındaki yeni dönemi, Rocky Balboa'nın geri dönüşü ve müzikleriyle, Creed 3: Efsane Devam Ediyor, sinema tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunacak.
VIDMOLY ALTYAZILI STREAM ALTYAZILI TR DUBLAJ

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Creed 3

  Yayın Tarihi:

  03 Mart 2023

  Senaryo:

  Keenan Coogler, Zach Baylin, Ryan Coogler

  Yorumlar (12)