Nil’de Ölüm (Death on the Nile) Full HD Türkçe İzle 2022
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 2,384 Görüntülenme

Nil’de Ölüm (Death on the Nile) Full HD Türkçe İzle 2022

Nil'de Ölüm, Kenneth Branagh'ın aynı adlı romanından uyarlanan 2022 yapımı bir film. Filmde Hercule Poirot rolünde Tom Bateman, Müfettiş Japp rolünde David Suchet ve Ratchett rolünde John Hurt yer alıyor.

Nil'de Ölüm, Tom Bateman'ın oynadığı bir 2022 filmi. 1937 ve 1984 yıllarında beyazperdeye de uyarlanan 1978 Agatha Christie romanının yeniden çevrimi. Deborah Kerr) arkadaşı Linnet Ridgeway'in (Katherine Kelly) cinayetini araştırmak için.

2022'de Tom Bateman (Hercule Poirot) ve Deborah Kerr (Lady Westholme), klasik gizemli Death on the Nile'ın yeniden çekilmiş halinde rol alıyor. 1937 tarihli Agatha Christie romanına dayanan bu tüyler ürpertici hikaye, arkadaşı Leydi Westholme adına arkadaşı Linnet Ridgeway'in cinayetini araştırmak için Mısır'a giden Poirot'u takip ediyor.

Tom Bateman'ın başrol oynadığı Nil'de Ölüm, Hercule Poirot'un (Bateman) arkadaşı Lady Westholme (Deborah Kerr) adına arkadaşı Linnet Ridgeway'in (Katherine Kelly) cinayetini araştırmak için Mısır'a seyahatini konu alan 2022 tarihli bir film.

Eski film (Remake'i yapılan) 1920'lerde Mısır'da geçiyor. Howard Carter ile Mısır çölünü keşfederken ölen Lord Carnarvon'un ölümünün ardındaki gerçeği keşfetmek için yola çıkan bir arkeologu takip ediyor.

Eskiden yapılmış olan Nil'de Ölüm filmi, James Dearden tarafından yönetildi ve Peter Ustinov'u Hercule Poirot olarak canlandırıyor.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Death on the Nile

  Yayın Tarihi:

  11 Şubat 2022

  Senaryo:

  Michael Green, Agatha Christie

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?