Ölümcül Masumiyet Full HD İzle Türkçe 2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.7 IMDB Puanı 1,177 Görüntülenme

Ölümcül Masumiyet Full HD İzle Türkçe 2021

Deadly Illusions, Dermot Mulroney'in başrolde olduğu ve Robert Zemeckis tarafından yönetilen 2021 yapımı bir filmdir.

Hikaye, en iyi arkadaşının cinayetini araştırmak için tutulan bir güvenlik uzmanı olan kadını takip ediyor. Arkadaşının geçmişini daha derine inerken, belki de cinayetin göründüğü gibi olmadığını fark eder.

Anna Elizabeth James, 24 Ekim 2018'de vizyona giren The Imitation Game'de Joan Clarke rolüyle de rol alıyor.

Ölümcül İllüzyonlar, Anna Elizabeth James tarafından yönetilen ve Kevin James tarafından yazılan 2021 gerilim filmidir. Kevin James, Will Sasso, Phil LaMarr, Jayma Mays ve Maria Bamford'u canlandırıyor.

Film, insanların sanal gerçeklik dünyalarında yaşadığı ve reklamcılar tarafından ürünlerini satın almak için nasıl manipüle edildiği gelecekte geçiyor. Hikayenin ana karakteri, hayatı boyunca babasıyla birlikte yaşayan Anna Elizabeth James'tir. Babası insanlara günlük yaşamlarında yardımcı olacak bir robot üzerinde çalışmaktadır ancak Anna'ya henüz açıklamadığı bazı sırları vardır.

Bu filmin ana düşmanı, Van Muchmore adlı bir karavan parkında yalnız yaşayan yaşlı bir kadındır. O, dünyamız hakkındaki gerçeği ve Deadly Illusions adlı bir şirket tarafından nasıl yaratıldığımızı bilen birkaç kişiden biri. Ayrıca herkesi onlar hakkında uyarmaya çalışıyor ama kimse ona inanmıyor çünkü hiç parası veya böyle bir şeyi kendi başına yaptıracak imkanı olmayan yaşlı bir kadına benziyor (ki o yapıyor).

Bu arada, Anna'nın babası, ne yaptığını kimseye söylemeden yıllardır bu robot üzerinde çalışıyor çünkü eğer onlara anlatırsa kimsenin ona inanmayacağını düşünüyordu (ki bu daha sonra olur)
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Deadly Illusions

  Yayın Tarihi:

  18 Mart 2021

  Senaryo:

  Anna Elizabeth James

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?