Son Görev izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.7 IMDB Puanı 864 Görüntülenme

Son Görev izle

Son Görev (Crime Story) 2021, Adam Lipsius ve David Hasselhoff'un başrollerini paylaştığı bir film. 2021 yılında vizyona giren film, suçlular tarafından rehin alındıktan sonra ailesini kurtarmak için savaşması gereken bir adamın hikayesini anlatıyor.

Crime Story 2021, suç filmi hayranlarının ilgisini çekeceği kesin olan bir film. Filmde Adam Lipsius, Miami şehrinde genç bir kızın cinayetini çözmekle görevlendirilen Dedektif Vincent Klemens'i canlandırıyor. Davayı araştırırken, cinayetin münferit bir olay olmadığını, daha ziyade yıllardır devam eden bir dizi cinayetin sonuncusu olduğunu keşfeder.

Film, Miami'nin seri katil saldırılarına maruz kaldığı 1987 ve 1988 yıllarında yaşanan gerçek olaylara dayanıyor. Katil gece dışarı çıkıp, yalnız yaşayan ve fuhuş ya da uyuşturucu kullandığı bilinen kadınları öldürüyordu. Katil, gerçek adının yanı sıra kılık değiştirdiği için bu suçlardan hiçbir zaman yakalanamadı.

Film, Dedektif Klemens'in, bir kadının hayvan saldırısı gibi görünen bir şeyle öldürüldüğü bir suç mahalline gelmesiyle başlıyor: Baştan aşağı kan içinde ve vücudunun her yerinde ısırık izleriyle kaplı olarak bulundu. Gözleri oyulmuş ve gittiği her yerde pençe izleri var - yüzünde bile!

Bunun son iki yılda şehirdeki diğer benzer cinayetlerle bağlantılı olduğunu çabucak anlar ve daha fazla araştırmaya karar verir.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Crime Story

  Yayın Tarihi:

  13 Ağustos 2021

  Senaryo:

  Adam Lipsius

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?