Son Vurgun (Contraband) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 595 Görüntülenme

Son Vurgun (Contraband) izle

Son Vurgun (Contraband) 2012 yılında vizyona giren bir filmdir. Yönetmenliğini Baltasar Kormakur'un yaptığı film, Mark Wahlberg'in Chris Farraday'i canlandırdığı bir suç dramasıdır.

Film, karısı Kate (Kate Beckinsale) ile New Orleans, Louisiana'da yaşayan Chris Farraday adında bir adam hakkında. Chris'in kayınbiraderi Andy'nin (Caleb Landry Jones) kanunla başı derde girince, Chris ülkeye kaçak mal sokarak ona yardım etmeye karar verir. Diğer mallardan ziyade silah kaçakçılığından kazanılacak daha fazla para olduğunu öğrendiğinde, bunun yerine bunu yapmaya başlar.

Son Vurgun (Contraband), tiyatro çalışması sırasında dünya çapında 77 milyon dolar kazandı.

Mark Wahlberg, ters giden büyük bir uyuşturucu anlaşmasının çapraz ateşine yakalandığında kayınbiraderini kurtarmak için suç köklerine geri dönmesi gereken eski bir kaçakçı Chris Farraday olarak rol alıyor. Filmde ayrıca Kate Beckinsale, Ben Foster ve Giovanni Ribisi de yer alıyor.

Film, 28 Aralık 2012'de Universal Pictures tarafından Kuzey Amerika'da gösterime girdi ve eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı.

Film, geçmişini geride bırakıp temize çıkmaya çalışan, ancak Meksika'dan Amerika'ya kaçakçılık işiyle uğraşırken başını belaya sokan bir adam hakkında.

Kayınbiraderi uyuşturucu kaçakçılığından polis tarafından tutuklandığını öğrendiğinde, hapisten kaçmasına yardım etmeye karar verir. Karşılığında, yerel bir gangstere (Giovanni Ribisi) borçlu olduğu bir borç için ihtiyacı olan 2 milyon doları ona verecekler. O parayı alamazsa, gangster onu ve aile üyelerini öldürür.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Contraband

  Yayın Tarihi:

  13 Ocak 2012

  Senaryo:

  Aaron Guzikowski, Arnaldur Indriðason, Óskar Jónasson

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?