The Forgiven Full HD Türkçe İzle 2022
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,189 Görüntülenme

The Forgiven Full HD Türkçe İzle 2022

The Forgiven, 2022 yılında Netflix tarafından vizyona giren Matt Smith'in başrolde olduğu bir filmdir.

Affedilen, Lan Samantha Chang'ın "The Forgiven" adlı romanının bir uyarlamasıdır. Film 2021'de, Amerika Birleşik Devletleri'nin Chicago'da bir kiliseye yapılan ve 200'den fazla kişinin ölümüne neden olan bir terörist saldırının ardından uğraştığı bir zamanda geçiyor.

Matt Smith'in karakteri John, kendisine kanser teşhisi konduğunu öğrenir ve hayatında ona zarar veren herkesten intikam almaya karar verir.

Affedilen, Matt Smith'in oynadığı ve J.A.'nın yönettiği 2021 yapımı bir film. Bayona.

The Forgiven, küçüklüğünden beri babası tarafından taciz edilen Michael adında genç bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Film, cinayetten hüküm giydikten sonra bir hapishane hücresinde otururken Michael'ın başına gelenleri hatırladığı için geri dönüşlerle anlatılıyor.

Filmde ayrıca Michelle Pfeiffer, Paul Dano, Timothy Spall ve Josh Lucas'tan oluşan bir topluluk kadrosu da yer alıyor.

Film, sonunda bir araya gelen iki ayrı olay örgüsünü takip ediyor. Bir olay örgüsü, Smith'in karakterinin hapishaneden sonraki hayatı nasıl ele aldığına odaklanırken, bir diğeri oğluyla olan ilişkisine ve çocuğu için nasıl daha iyi bir baba olmaya çalıştığına odaklanır.

2022'de vizyona girecek olan The Forgiven filminde Matt Smith başrolde. Film, Güney Afrika'da kendi halkı tarafından öldürülen bir misyonerin gerçek hikayesine dayanıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Forgiven

  Yayın Tarihi:

  02 Sep 2022

  Senaryo:

  John Michael McDonagh, Lawrence Osborne

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?