Uncharted 2022 Full HD İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.4 IMDB Puanı 1,978 Görüntülenme

Uncharted 2022 Full HD İzle

Uncharted filmi, Nathan Drake'i oynayan Tom Holland'ın başrolde olduğu yeni bir film üçlemesinin ilki. Film 2022 yılında geçiyor ve Drake'in kız arkadaşını korsanlardan ve diğer suçlulardan kurtarmaya çalışırken gizemli bir ada bulmak için bir keşif gezisini takip ediyor.

Nathan Drake, Uncharted serisinin her zaman en popüler karakterlerinden biri olmuştur. O, dünya çapında korsanlara ve diğer suçlulara karşı savaşan uzman bir hazine avcısıdır. Aynı zamanda biraz çapkın, bu da birçok insanın onun daha çok Indiana Jones gibi olması gerektiğini söylemesine neden oldu.

Holland'ın Nathan Drake'i canlandırması hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından iyi karşılandı ve birçoğu Drake'in karakterini mükemmel şekilde yakaladığını söylüyor. Film yayınlandıktan sonra eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı; Bazıları onu aksiyon sahneleri için övdü, bazıları ise bir video oyunu serisinin uyarlaması olarak derinlikten yoksun olduğunu hissetti (genellikle orijinalliği olmadığı için eleştiriliyor).

The Uncharted Movie'de Tom Holland'ın yanı sıra Emily Blunt (Chloe Frazer'ı oynuyor), Sam Smith de rol alıyor.

Filmde Tom Holland, babasının servetini bulmak için her şeyi yapacak bir hazine avcısı olan Nathan Drake'i canlandırıyor. Zekasını ve becerilerini hem insan hem de doğaüstü düşmanlara karşı savaşmak için kullanır. Filmde ayrıca Drake ile birlikte kayıp bir şehri arayan profesör Henry Avery rolünde Sam Neil; Victor Garber, bir savaş gazisi ve Drake'in eski bir arkadaşı olan Victor Sullivan rolünde; eski bir asker ve Drake'i iyi tanıyan John Marston rolünde Liam Cunningham; Drake'in görevine katılan doktor Elena Fisher rolünde Tessa Thompson; Kate Mara, yolda ona yardım eden bir arkeolog olan Nell Dover rolünde; Troy Baker, kendilerini maceralarına kaptıran bir muhabir olan Charlie Cutter rolünde; Laura Bailey, yolculuklarında onlara katılan başka bir arkeolog olan Nadine Ross rolünde; Katherine Mar ile bağları olan bir arkeolog olan Sully Ericson/Kamal Ibn Eir rolünde Kris Wu
TR DUBLAJ TR ALTYAZI


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Uncharted

  Yayın Tarihi:

  18 Şubat 2022

  Senaryo:

  Rafe Judkins, Art Marcum, Matt Holloway

  Resimler

  "Uncharted 2022 Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?